KINEMA Page 7

 • Hellboy
  In cinema from 11.4.19

  Hellboy

  Hellboy (2019)

  Bazuar në novelat grafike e Mike Mignola, Hellboy, gjendet i kapur mes të mbinatyrshmes dhe njerëzores, në betejë me magjistaren e lashtë të vendosur për hakmarrje.

 • Instant Family
  In cinema from 11.4.19

  Instant Family

  Instant Family (2018)

 • Shazam!
  In cinema from 4.4.19

  Shazam!

  Shazam! (2019)

  Të gjithë kemi një superhero brenda nesh dhe duhet vetëm pak magji për ta shpalosur atë. Në rastin e Billy Batson, mjafton fjala - SHAZAM! – që nga një djalosh 14-vjeçar, të kthehet superheroin e rritur, Shazam.

 • Us
  In cinema from 4.4.19

  Us

  Us (2019)

 • Dumbo
  In cinema from 29.3.19

  Dumbo

  Dumbo (2019)

  Një elefant i vogël, me veshë të mëdhenj që e lejojnë atë të fluturojë, ndihmon në shpëtimin e një cirku në vështirësi, por kur ky cirk planifikon një sipërmarrje të re, Dumbo dhe miqtë e tij zbulojnë sekrete të...

 • 2 Gisht Mjaltë
  In cinema from 28.3.19

  2 Gisht Mjaltë

  2 Gisht Mjaltë (2019)

  Historia e një çifti që mundohet të realizojë një muaj mjalti në Karaibe, por një gabim në blerjen e biletave i bën ata që të enden rrugëve të jugut të Shqipërisë duke përjetuar peripeci nga më të ndryshmet.

 • Captive State
  In cinema from 28.3.19

  Captive State

  Captive State (2019)

  Vendosur në një lagje në Chicago, pothuajse një dekadë pas një pushtimi nga një forcë jashtë-tokësore, "Captive State" tregon jetën nga të dy anët e konfliktit - bashkëpunëtorët dhe rezistentët.

 • The Kid Who Would Be King
  In cinema from 14.3.19

  The Kid Who Would Be King

  The Kid Who Would Be King (2019)

  Një grup fëmijësh niset në një kërkim epik për të penguar një kërcënim mesjetar.

 • The Queen’s Corgi
  In cinema from 14.3.19

  The Queen’s Corgi

  The Queen’s Corgi (2019)

  Aventurat e Rex, qenushit më të dashur të mbretëreshës britanike, i cili humbet rrugën dhe përfundon në një grup qensh të të gjitha racave, që përballen dhe grinden me njëri-tjetrin. Gjatë rrugëtimit të tij epik për...

 • Captain Marvel
  In cinema from 14.3.19

  Captain Marvel

  Captain Marvel (2019)

  Carol Danvers bëhet një ndër heroinat më të fuqishme të universit kur Toka gjendet në mes të një lufte galaktike midis dy racave aliene.

 • Replicas
  In cinema from 7.3.19

  Replicas

  Replicas (2018)

  Një shkencëtar fiksohet me idenë e rikthimit në jetë të pjesëtarëve të tij të familjes, të cilët kanë humbur jetën në një aksident.

 • Serenity
  In cinema from 28.2.19

  Serenity

  Serenity (2019)

  Kapiteni i një anije peshkimi përballet me të kaluarën e tij misterioze dhe e gjen veten në një realitet ku asgjë nuk është siç duket.

 • Dumplin'
  In cinema from 28.2.19

  Dumplin'

  Dumplin' (2018)

  Willowdean ('Dumplin'), vajza mbipeshë e ish-mbretëreshës së bukurisë, regjistrohet në shenjë proteste në konkursin e bukurisë që e ëma organizon, por gjithçka përshkallëzohet kur të tjera vajza mbipeshë marrin pjesë,...

First « 1 2 3 4 5 6 7 » Last

TvProfil përdor cookie për të siguruar përvojë më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacion rreth cookies mund të gjenden këtu: privacy policy.