KINEMA Page 6

 • Aladini
  In cinema from 24.5.19

  Aladini

  Aladdin (2019)

  Historia e ritreguar e filmit me të njëjtin emër, i vitit 1992, nga Disney. Aladini, një hajdut zemërmirë rrugësh, bie në dashuri me princeshën e bukur Xhasminë. Pasi gjen një llambë magjike, ai përdor fuqinë magjike...

 • Brightburn
  In cinema from 23.5.19

  Brightburn

  Brightburn (2019)

  Po sikur një fëmijë nga një botë tjetër, që përplaset në planetin Tokë, në vend që të bëhet një hero për njerëzimin, provon të jetë dicka shumë më e ligë?

 • The Sun Is Also a Star
  In cinema from 23.5.19

  The Sun Is Also a Star

  The Sun Is Also a Star (2019)

 • Pokémon Detective Pikachu
  In cinema from 16.5.19

  Pokémon Detective Pikachu

  Pokémon Detective Pikachu (2019)

  Në një botë ku njerëzit i grumbullojnë Pokemonët për beteja, një djalë takon një Pikachu inteligjent që flet, i cili kërkon të bëhet dedektiv.

 • John Wick - Kapitulli 3
  In cinema from 16.5.19

  John Wick - Kapitulli 3

  John Wick: Chapter 3 - Parabellum (2019)

  John Wick është në arrati pas vrasjes së një prej anëtarëve të Shoqërisë Ndërkombëtare të Vrasësve, dhe me një shumë prej 14 milion dollarësh të vënë për kokën e tij, ai është në shenjestrën e shumë vrasësve me pagese.

 • Ugly Dolls
  In cinema from 9.5.19

  Ugly Dolls

  UglyDolls (2019)

  Një aventurë e animuar ku kukullat UglyDolls përballen me atë çka do të thotë të jesh ndryshe, me mundimet për t'u dashur nga të tjerët dhe së fundmi zbulojnë se ajo që ti je ka më tepër rëndësi se çdo gjë tjetër.

 • Kësulat
  In cinema from 9.5.19

  Kësulat

  Kësulat (2017)

  KËSULAT është një film i cili pasqyron jetën e dy familjeve, një shqiptare dhe një serbe – shokë dhe fqinjë, të cilat i ndanë lufta në Kosovë në vitin 1999. Ngjarja zhvillohet në një fshat të vogël në Kosovë gjatë...

 • Pet Sematary
  In cinema from 9.5.19

  Pet Sematary

  Pet Sematary (2019)

  Doktori Louis Creed dhe bashkëshortja e tij, Rachel, zhvendosen nga Boston në një zonë rurale në Maine, së bashku me dy fëmijët e e tyre. Çifti shumë shpejt zbulon një varrezë misterioze të fshehur thellë në pyll,...

 • Hakmarrësit: Loja e Fundit
  In cinema from 26.4.19

  Hakmarrësit: Loja e Fundit

  Avengers: Endgame (2019)

  Pas ndodhive shkretuese në "Avengers: Infinity War", universi është shkatërruar. Me ndihmën e aleatëve të mbetur, Avengers bashkohen dhe një herë për të zhbërë veprimet e Thanos dhe për të rivendosur rendin në univers.

 • The Beach Bum
  In cinema from 25.4.19

  The Beach Bum

  The Beach Bum (2019)

 • The Curse of La Llorona
  In cinema from 25.4.19

  The Curse of La Llorona

  The Curse of La Llorona (2019)

  Duke injoruar paralajmërimin e frikshëm të një nënë të shqetësuar, e cila dyshohej të ishte e rrezikshme për fëmijët, një punonjëse sociale dhe fëmijët e saj, shumë shpejt do të futen në një terren të frikshëm...

 • Wonder Park
  In cinema from 18.4.19

  Wonder Park

  Wonder Park (2019)

  Wonder Park tregon historinë e një këndi lojrash, ku imagjinata e një vajze jashtëzakonisht kreative, të quajtur June, vjen në jetë.

 • After
  In cinema from 18.4.19

  After

  After (2019)

  Një grua e re bie në dashuri me një djalosh që mbart një sekret të errët. Së bashku nisin në një marrëdhënie të ngatërruar. Bazuar në romanin e Anna Todd.

 • Hellboy
  In cinema from 11.4.19

  Hellboy

  Hellboy (2019)

  Bazuar në novelat grafike e Mike Mignola, Hellboy, gjendet i kapur mes të mbinatyrshmes dhe njerëzores, në betejë me magjistaren e lashtë të vendosur për hakmarrje.

 • Instant Family
  In cinema from 11.4.19

  Instant Family

  Instant Family (2018)

First « 1 2 3 4 5 6 7 » Last

TvProfil përdor cookie për të siguruar përvojë më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacion rreth cookies mund të gjenden këtu: privacy policy.