OSM TV

Emri
OSM TV
Grup
Televizija BiH
Logo
OSM TV
Vendi
Bosnjë-Hercegovinë
Rreth nesh
Televizija OSM emituje program putem 5 zemaljskih predajnika za područja cjelokupnog Kantona Sarajevo, Istočnog Sarajeva, istočnog dijela RS od Pala, Sokoca, do Rogatice i Goražda, te putem kablovskih sistema u Foči, Zvorniku, Brezi, Hadžićima, Konjicu, Jablanici, Travniku, te Bugojnu, Donjem i Gornjem Vakufu i putem IPTV platformi BH Telecom-a i Mtel-a za cijelu BiH

Shqipëri

Kanali nuk ekziston ne ndonje rrjet kabllor apo satelit.

Bosnjë-Hercegovinë

  • Elta-Kabel
  • HS kablovska
  • MojaTV
  • Mtel
  • SuperTV BiH
  • Telemach BiH
  • Telrad

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.