O Kanal Plus

Emri
O Kanal Plus
Grup
Televizija BiH
Logo
O Kanal Plus
Email
tv1@tv1.ba
Telefon
00387 33 719 970
Vendi
Bosnjë-Hercegovinë
Emri alternativ
TV1

Shqipëri

Kanali nuk ekziston ne ndonje rrjet kabllor apo satelit.

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.