Nat Geo Wild DK

Emri
Nat Geo Wild DK
Grup
Danish television
Logo
Nat Geo Wild DK
Vendi
Danimarkë

Shqipëri

Kanali nuk ekziston ne ndonje rrjet kabllor apo satelit.

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.