FILMAT Page 3

 • Kickboxer: Hakmarrja

  e hënë

  17.2.20

  16:15

  Kickboxer: Hakmarrja

  Film Aksion

  Alain Moussi, Jean-Claude Van Damme. Pasi vëllai i tij vritet në një dyluftim artesh marciale nga i pamëshirshmi Tong Po, Kurt Sloun betohet për hakmarrje dhe udhëton drejt Tajlandës për t'u stërvitur nga një mjeshtër...

 • Mysafirët

  e hënë

  17.2.20

  16:16

  Mysafirët

  Një kalorës dhe ndihmësi i tij bezdisen nga një magjistare. Për të rregulluar dëmin ata përdorin ndihmën e një magjistari. Por diçka nuk shkon si duhet dhe ata transportohen nga shekulli 12 në vitin 2000. Aty kalorësi...

 • Një dashuri e rigjetur

  e hënë

  17.2.20

  16:50

  Një dashuri e rigjetur

  Melani kthehet në shtëpi pas tri vitesh për të ndihmuar në përgatitjen e dasmës së motrës së saj. Ajo është e detyruar të përballet me të kaluarën, duke përfshirë edhe atë që ajo kurrë nuk kishte menduar të kalonte.

 • Dite te se shkuares qe vjen

  e hënë

  17.2.20

  16:50

  Dite te se shkuares qe vjen

  X-Men dërgojnë Ulverinin në të shkuarën në një përpjekje të dëshpëruar për të ndryshuar historinë dhe për të parandaluar një eveniment që rezulton në katastrofë dhe shkatërrim total për njerëzit dhe mutantët. Një...

 • Klubi i shoqërisë së lartë

  e hënë

  17.2.20

  16:55

  Klubi i shoqërisë së lartë

  Komedi; Jesse Eisenberg, Kristen Stewart, Steve Carell: Vendosur ne vitet 1930 romanca e hidhur e Woody Allen ndjek te lindurin ne Bonx Bobby Dorfman ( Jesse Eisenberg) per ne Hollywood,ku ai bie ne dashuri,dhe...

 • Zonjat mahnitëse

  e hënë

  17.2.20

  17:00

  Zonjat mahnitëse

  Jennifer Saunders, Joanna Lumley. 2 mikeshat mahnitëse përndiqen nga media dhe policia pasi shkaktojnë 1 aksident në 1 event mode. Ato fshihen në Jug të Francës dhe bëjnë çmos që të jetojnë përgjithmonë jetën e...

 • Vrasje e frikshme

  e hënë

  17.2.20

  17:05

  Vrasje e frikshme

  AL Pacino dhe Robert De Niro së bashku çfarë mund të sjellin? Një triller të vlerësuar me çmimet Oskar përkatësisht për të dy aktorët e mëdhenj. Dy detektivë në prag të pensionit përballen me një vrasës serial. E...

 • Milingona kokëshkëmb

  e hënë

  17.2.20

  17:20

  Milingona kokëshkëmb

  Lukasi është një vogëlush i urtë dhe i mbarë, por që tallet gjithmonë nga shokët e tij. Kështu, inatin vendos t'ia shfryjë një foleje milingonash që ka në oborrin e shtëpisë. Milingonat vendosin të hakmerren, duke e...

 • 6 Heronjtë

  e hënë

  17.2.20

  17:40

  6 Heronjtë

  Qyteti i San Fransokios kanoset nga një rrezik i madh... Tani, një djalosh gjeni dhe roboti topolak që e ndjek kudo, bashkojnë forcat me miqtë e tij... Së bashku shndërrohen në 6 heronj në luftë kundër së keqes...

 • Rri si në shtëpine tënde

  e hënë

  17.2.20

  17:46

  Rri si në shtëpine tënde

  Dejvisi ndërton shtëpinë e tij të ëndrrave dhe i propozon për martesë të dashurës së tij, Bekit, por ajo e refuzon. I zhgënjyer, ai e lë shtëpinë dhe kthehet në qytet, ku njihet me Guenin. Por Gueni nuk është nga ato...

 • Borëbardha dhe Gjahtari

  e hënë

  17.2.20

  17:50

  Borëbardha dhe Gjahtari

  Film Aksion

  Charlize Theron, Kristen Stewart. Nje version vizionar, aksion-aventurë të historisë legjendare të Borëbardhës... Mbretëresha e ligë, do të jetojë përgjithmonë e bukur, nëse arrin të eliminojë Borëbardhën...

 • Historia e vërtetë e Hugh Glass

  e hënë

  17.2.20

  18:25

  Historia e vërtetë e Hugh Glass

  Në vitin 1823, zbuluesi legjendar Hju Gllas pëson lëndime të rënda pasi sulmohet nga një ari. Kur ekipi i tij i gjuetisë e kujton si të vdekur, Gllasi duhet të përdorë aftësitë e tij të mbijetesës për të gjetur një...

 • Vafsh në djall, Gëte 2

  e hënë

  17.2.20

  18:30

  Vafsh në djall, Gëte 2

  Zanati i mësuesit ka shumë përgjegjësi për ish-mashtruesin Myller, që detyrohet të hiqet si profesor. Por, problemet e vërteta për të fillojnë kur klasa e tij dërgohet në Tailandë, për të rregulluar reputacionin e...

 • Kujtimet e një Geishe

  e hënë

  17.2.20

  18:35

  Kujtimet e një Geishe

  Romance; Ziyi Zhang, Ken Watanabe, Michelle Yeoh: Kjo është historia e një vajze që shitet që në moshën 9 vjeçare në një shtëpi geishash dhe trajtohet në mënyrë mizore. Por transformimi i saj edhe për shkak të...

 • 007 - Bota nuk mjafton

  e hënë

  17.2.20

  18:50

  007 - Bota nuk mjafton

  James Bond rikthehet. Këtë herë për të mbrojtur vajzën e një pasaniku nafte të vrarë. Por njëkohësisht atij i duhet të shpejtojë për të parandaluar shkatërrimin e Evropës.

First « 1 2 3 4 5 ... 8 9 10 » Last
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar përvojë më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacion rreth cookies mund të gjenden këtu: privacy policy.