FILMA

 • Është për të mirën tënde

  e martë

  25.1.22

  13:20

  Është për të mirën tënde

  (2017)

  Si mund të reagojë një baba kur vajza e tij rritet dhe i prezanton të dashurin e saj? Arturo, Poli dhe Çus janë të tre baballarë vajzash të cilët bashkojnë forcat për të ndarë vajzat respektive nga partnerët e tyre,...

 • ZONJA DOUBTFIRE

  e martë

  25.1.22

  17:00

  ZONJA DOUBTFIRE

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.