Vlerësimi: 7.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.88/10
(83 Voto)

PËRMBLEDHJE

Ne Londer, Sherlock Holmes dhe partneri i tij Dr. John Watson kapin perkrahesin e magjise se zeze dhe vrasesin ne seri lordin Blackwood, i cili ka vrare tashme pese gra dhe eshte gati te vrase viktimen e tij te gjashte. Blackwood eshte denuar me varje dhe Dr. Watson verteton vdekjen e tij. Megjithate, Blackwood kthehet ne menyre te mistershme nga jeta e pertejme dhe inspektori Lestrade therret Sherlock Holmes per te ndihmuar hetimin. Nderkohe Dr. Watson ka ndermend te martohet me te mrekullueshmen Mary Morstan ndersa Sherlock e viziton ish e dashura Irene Adler, e cila ka nje axhende te fshehte.

Fotot

Dedektiv HolmsDedektiv HolmsDedektiv HolmsDedektiv HolmsDedektiv HolmsDedektiv HolmsDedektiv HolmsDedektiv HolmsDedektiv HolmsDedektiv HolmsDedektiv HolmsDedektiv HolmsDedektiv HolmsDedektiv HolmsDedektiv HolmsDedektiv HolmsDedektiv HolmsDedektiv Holms

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Fushëbeteje Vdekjeprurëse (2021)

  Sot
  image
  Në të ardhmen, një pilot dronesh dërgohet në një zonë lufte me një mision vdekjeprurës. Bashkë me të është edhe një oficer android top-sekret, dhe u duhet të...
 • Heronjtë e Vërtetë (2015)

  Sot
  image
  Skot Lang i dhurohet një kostum i cili ka aftësinë të zvogëlojë përmasat por të rrisë maksimalisht fuqinë e përdoruesit, duke e kthyer në superheroin e ri. Por...
 • Ip Man 4 (2019)

  Sot
  image
  Mjeshtri i Kung Fu-së, Ip Man, shkon në Amerikë pasi nxënësi i tij ka shkaktuar trazira në komunitetin e arteve marciale duke pranuar që të mësojë edhe nxënës të...
 • Në rrezik për jetën 2 (2020)

  Sot
  image
  Gjatë një ndeshje basketbolli, që ndiqet nga mijëra spektatorë, një roje sigurie, ish ekspert i forcave speciale, zbulon sulmin e planifikuar nga një grup...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.