poster

Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984 (2020)

Aksion, Aventure, Fantazi | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Koreja e Jugut, Spanjë
Regjia: Patty Jenkins

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 13.8.20
Cineplexx

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • LOJRAT E DRERËVE (2000)

  Sot
  image
  Pas skllavërisë gjashtëvjeçare për shkak të vjedhjes së makinës, Rudi Dankan dhe shoku i tij i dhomës Nik do të dalin përfundimisht në liri. Pas shumë tregimeve...
 • Kthimi i Mumjes (2001)

  Sot
  image
  Një tjetër legjendë, një tjetër përbindësh. Një kërkim tjetër për botën. Mbreti akrep. Një luftëtar legjendar që ia ka shitur shpirtin Anubisit është fshirë nga...
 • Hollywood Homicide (2003)

  Sot
  image
 • Grabitja e arit (2001)

  Sot
  image
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.