PËRMBLEDHJE

Pasi merr vesh se vjen nga një 'Planet' tjetër, luftëtari me emrin Goku bashkë me miqtë e tij, vendosin ta mbrojnë atë, nga sulmi i armiqëve jashtëkësorë.

REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.