poster

Peter Rabbit 2

Peter Rabbit 2 (2020)

Aventure, Komedi, Familjar, Fantazi | Australi, Indi, Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Will Gluck

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 2.4.20
Cineplexx

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • ZHBIRUESI NË LUFTË (2008)

  Sot
  image
  Meqë prindërit e tij janë vrarë në Luftën e dytë botërore, Tomi është dërguar te kushërinjtë në një fermë në fshatrat e Holandës. Ai është i trishtuar, i zemëruar...
 • NUHATESI DHE GJUETIA E PHANTOMIT FLUTURUES (2008)

  Nesër
  image
  Lufta përfundoi dhe paqja erdhi në fshat. Por atëherë një burr i veshur në të zezën fillon të përgjon fshataret. Legjenda thotë që Fantomi fluturues është kthyer.
 • HUNDAÇI DHE KËSHTJELLA E NËMUR (2010)

  Nesër
  image
  Bariu gjerman Snig është rritur nga Tomi. Ai e ka mësuar shumë qenin e vet dhe bashkë me të dashurën e vet përjetojnë shumë aventura interesante.
 • Krokodilat e suburbia 2 (2010)

  e enjte
  image
  Relaksi i pushimeve, joshjet e para dhe selia e re jo dosido - jeta e anëtarëve të grupit të Krokodilëve mund të ishte ideale, nëse nuk do ndodhnin disa ngjarje...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.