poster

Wasp Network

Wasp Network (2019)

Triller | Francë, Spanjë, Belgjikë

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 16.7.20
Cineplexx
Vlerësimi: 5.6/10

PËRMBLEDHJE

Historia e pesë të burgosurve Kubanezë të cilët janë burgosur nga Shtetet e Bashkuara që prej viteve 1990, me akuzën e spiunazhit dhe vrasjes.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Arti i Luftës (2000)

  e enjte
  image
  Sho është operativ i detashmentit sekret të Organizatës së Kombeve të Bashkuara në të cilin shpiunazhi dhe taktika etike e ashtuquajtur përdoret për shkak të...
 • Akademia e Vampirëve (2014)

  e enjte
  image
  Rouz Hathëuei është vampire, vampire gjysëm njeri dhe roje e vampirëve të vdekshëm që jetojnë në botën tonë. Ajo duhet t'i mbrojë ata nga vampirët e pavdekshëm...
 • Rambo (2008)

  Sot
  image
  Heronjt nuk vdesin kurre! Xhon Rambo ben nje jete te qete ne Tailande deri diten qe bashkohet me nje grup tregtaresh dhe hyn ne qytetin Burma, nje vater aktive...
 • Taksi 4 (2007)

  Sot
  image
  është një shofer taksie në Marsejë. Ai arrin të çojë në kohë rekord një futbollist të famshëm në stadium, dhe më pas të ndihmojë shikun e tij polic që të kapë një...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.