poster

Onward

Onward (2020)

Animacion, Aventure, Komedi, Familjar, Fantazi | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Dan Scanlon

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 5.3.20
Cineplexx

PËRMBLEDHJE

Të vendosur në një botë të fantazuar periferike, dy vëllezër adoleshentë elfë nisen në një mision për të zbuluar nëse ende ka magji nëpër botë.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.