poster

I Love Tropoja

I Love Tropoja (2020)

Aventure, Komedi | Shqipëri
Regjia: Ermal Mamaqi

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 29.1.20
Cineplexx
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10

PËRMBLEDHJE

Një djalë me ambicie të mëdha për jetën, shpreson që së shpejti do të vendoset në pozicionin që meriotn në kompaninë ku ai punon, por cuditërisht ndodh e kundërta. Djali e gjen veten aty ku nuk e kishte menduar kurrë, në një qytet verior, në Tropojë (në qytetin e Marko Hoxhës në filmin “Taken”), ku duket se shpresa ka vdekur bashkë me botën në mendjen e tij.

KOHËZGJATJA: 103 min

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.