poster

Blumhouse's Fantasy Island

Fantasy Island (2020)

Aventure, Komedi, Horror | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Jeff Wadlow

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 13.2.20
Cineplexx
Vlerësimi i përdoruesit: 6/10

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.