Vlerësimi: 7.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.75/10
(4 Voto)

Fotot

Schindler: The Real StorySchindler: The Real Story

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.