poster

The Turning

The Turning (2020)

Drame, Horror, Mister | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku të shikojmë
In cinema from 30.1.20
Cineplexx

SYNOPSIS

Një kujdestare e re fëmijësh punësohet nga një burrë i cili ka marrë kujdestarinë prindërore të nipit dhe mbesës së tij, pas vdekjes së prindërve të tyre. Një version modern i novelës "The Turn of the Screw" nga Henry James.

Rishikimit


No reviews
RECOMMENDATIONS
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar përvojë më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacion rreth cookies mund të gjenden këtu: privacy policy.