poster

Little Women

Little Women (2019)

Drame, Romance | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Greta Gerwig

Ku të shikojmë
In cinema from 23.1.20
Cineplexx
Vlerësimi: 8.3/10

Rishikimit


No reviews
RECOMMENDATIONS
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar përvojë më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacion rreth cookies mund të gjenden këtu: privacy policy.