PËRMBLEDHJE

ackie Chan, Johnny Knoxville. Detektivi më i mirë i Hong Kongut, bashkon forcat me një kumarxhi amerikan, për të luftuar kundër një krimineli shumë të rrezikshëm.

REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.