PËRMBLEDHJE

Dikur, në një tokë të magjepsur, jetone një mësues i moshuar me emrin Gohan. Plaku gjeti një foshnje të brakstisur dhe e rriti si djalin e tij. Tani djali i rritur, i njohur si Goku duhet të kujdeset për pronën mistike të gjyshit.

REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.