poster

The Grudge

The Grudge (2020)

Horror, Mister | Kanada, Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Nicolas Pesce

Ku të shikojmë
In cinema from 2.1.20
Cineplexx

SYNOPSIS

Një shtëpi është mallkuar nga një fantazëm hakmarrëse, e cila dvnon me vdekje të dhunshme cilindo që hyn në të.

Rishikimit


No reviews
RECOMMENDATIONS
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar përvojë më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacion rreth cookies mund të gjenden këtu: privacy policy.