poster

Recep İvedik 6

Recep İvedik 6 (2019)

Komedi | Turqi

Ku të shikojmë
In cinema from 26.12.19
Cineplexx
Vlerësimi: 2.4/10

SYNOPSIS

Aventura e gjashtë e personazhit të famshëm komik, Recep Ivedik. Befas, Recep e gjen veten në Kenya, në vend të Konya (një qytet Anatolian i Turqisë), dhe kështu fillon aventura e tij e rradhës.

Rishikimit


No reviews
RECOMMENDATIONS
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar përvojë më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacion rreth cookies mund të gjenden këtu: privacy policy.