poster

Black Christmas

Black Christmas (2019)

Horror, Mister, Triller | Zelandë e Re, Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Sophia Takal

Ku të shikojmë
In cinema from 12.12.19
Cineplexx

SYNOPSIS

Një grup studentësh përndiqet nga një i panjohur gjatë pushimeve dimërore. Një rikrijim i filmit horror të vitit 1974, "Black Christmas".

Rishikimit


No reviews
RECOMMENDATIONS
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar përvojë më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacion rreth cookies mund të gjenden këtu: privacy policy.