poster

Star Wars: Episode IX - The Rise of Skywalker

Star Wars: The Rise of Skywalker (2019)

Aksion, Aventure, Fantazi, Sci-Fi | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: J.J. Abrams

Ku të shikojmë
In cinema from 20.12.19
Cineplexx
UserRating: 8/10

SYNOPSIS

Të mbijetuarit nga "Resistanca" përballen dhe një herë me "Rendin e parë" në kapitullin e fundit të sagës së Skywalker.

Rishikimit


No reviews
RECOMMENDATIONS
 • Miami Vice (2006)

  nesër
  image
  Ky film bazohet ne serialin televiziv te viteve 1980 mbi jeten e dy detektiveve te policise Kroket dhe Tabs.
 • GËNJESHTRAT DHE MASHTRIMET (2009)

  nesër
  image
  Një botues letrar nga Nju Jork u bë i pushtuar me autorin e një romani të dhunshëm. Së shpejti do t'i zbulojë seketet e së kaluarës së tij.
 • XHEKPOT (2011)

  nesër
  image
  Aksioni i filmit është vendosur në krahinën midis Norvegjisë dhe Suedisë, ku takojmë një grup burrash të fëlliqur; Oscar-in, Thor-in, Billy-in dhe Tresko-n...
 • KROKODILAT E SUBURBIA 3 (2011)

  e premte
  image
  Në ditëlindjen e Hannesit asgjë nuk shkon siç duhet. Grindet me të dashurën, Marian, sepse në vend që të kalojë me të momente romantike, preferon të bëhet pjesë e...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar përvojë më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacion rreth cookies mund të gjenden këtu: privacy policy.