poster

Last Christmas

Last Christmas (2019)

Komedi, Drame, Romance | Mbretëria e Bashkuar, Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Paul Feig

Ku të shikojmë
In cinema from 5.12.19
Cineplexx
UserRating: 10/10
(7 votes)

SYNOPSIS

Kate është një vajzë e re e cila shpesh merr vendime të gabuara. I fundit? Pranimi i punës si elfi i Babagjyshit në një dyqan. Megjithatë, atje ajo takohet me Tomin. Jeta e Kate merr një kthesë të re, por asaj gjërat i duken shumë të bukura për të qenë të vërteta.

Rishikimit


No reviews
RECOMMENDATIONS
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar përvojë më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacion rreth cookies mund të gjenden këtu: privacy policy.