PËRMBLEDHJE

Kur një sondë hapësinore zhduket në galaktikë, agjencia rekruton Hamin e Tretë, nipin e shimpazesë së parë në hapësirë që të ndihmojë në kërkimin e saj. Por Hami është një majmun çamarrok cirku, të cilit i intereson më shumë akrobacia.

REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.