PËRMBLEDHJE

Joel Kinnaman, Tom Holland. Kur dy vëllezër bllokohen nga një stuhi dimri me babain e tyre që e njohin shumë pak, ata fillojnë të dyshojnë se njeriu që duhet t'i mbronte mund të jetë kërcënimi i tyre më i madh.

REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.