PËRMBLEDHJE

Ngjarja më e rëndësishme në dy milionë vjet do të marrë përmasa të tjera. Bota do të ketë një skuadër të re heronjsh që do të shkojnë aty, ku asnjë kafshë tjetër s'ka guxuar të shkelë. Bëhuni gati për fillimin e një epoke të re

Fotot

Epoka e akullnajave 3Epoka e akullnajave 3Epoka e akullnajave 3Epoka e akullnajave 3Epoka e akullnajave 3Epoka e akullnajave 3Epoka e akullnajave 3Epoka e akullnajave 3Epoka e akullnajave 3Epoka e akullnajave 3

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Qëllimi i një qeni (2017)

  e hënë
  image
  Një qen përpiqet të kuptojë qëllimin e jetës së tij, përgjatë disa jetëve dhe me pronarë të ndryshëm.
 • Scooby-Doo! Stage Fright (2013)

  Sot
  image
  The mystery inc. head to Chicago for a show called Talent Star, hosted by Brick Pimiento. Upon arrival, they discovered that the opera house which the show will...
 • Monsters & Co (2001)

  Sot
  image
  Një qytet përbindëshash ku nuk gjendet këmbë njeriu, e siguron energjinë duke trembur fëmijët e vegjël, në mënyrë që ata të ulërijnë. Gjithsesi, fëmijët janë...
 • Dragoni i lumtur (2009)

  Sot
  image
  Një dragua i ri kinez dënohet nga perëndite të zbresë poshtë në tokë për të jetuar si njeri i zakonshëm. Derisa forcat e këqija të zbulojnë identitetin e tij të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.