Fotot

Plan arratie 3Plan arratie 3Plan arratie 3Plan arratie 3Plan arratie 3Plan arratie 3

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Kodi kriminal (2016)

  Sot
  image
  Për ti dhënë një të ardhme më të mirë djalit të tij, Çad përpiqet të dalë nga jeta kriminale që e karakterizon. Ky fakt do i bjerë në sy djalit të tij Kolbit si...
 • The outsider - I huaji (2014)

  Sot
  image
  Një ushtarak anglez, shkon në Los Anxhelos për të identifikuar trupin e vajzës së tij që mendohet të jetë vrarë. Por kur zbulon se trupi nuk është i saj, ai bën...
 • Pantera e Zezë (2018)

  Sot
  image
  Uakanda është një zonë e fshehur në Afrikën Qëndrore. Në pamje të parë duket një vend i varfër, por me burime natyrore shumë të pasura e minerale. Kur Tchalla...
 • Lindja e Planetit të Majmunëve (2014)

  Sot
  image
  Një komb në rritje me majmunë të modifikuar gjenetikisht i udhëhequr nga Çezari kërcënohet nga një grup njerëzish, të cilët i mbijetuan një virusi shkatërrimtar...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.