Vlerësimi: 8.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.25/10
(117 Voto)

PËRMBLEDHJE

Kapiteni i Perlës së Zezë Barbosa dërgon ekuipazhin e tij për të rrëmbyer Elizabeta Suonin dhe pjesën e fundit të floririt Aztek. Farkëtari Uill Tërner dhe pirati Xhek Sperou që ka qenë kapiteni i anijes së Barbosës, bashkohen për të shpëtuar Elizabetën. Por shumë shpejt ata zbulojnë të vërtetën tmerruese që fshihet pas floririt Aztek.

Fotot

Piratët e Karaibeve: Mallkimi i Perlës së ZezëPiratët e Karaibeve: Mallkimi i Perlës së ZezëPiratët e Karaibeve: Mallkimi i Perlës së ZezëPiratët e Karaibeve: Mallkimi i Perlës së ZezëPiratët e Karaibeve: Mallkimi i Perlës së ZezëPiratët e Karaibeve: Mallkimi i Perlës së ZezëPiratët e Karaibeve: Mallkimi i Perlës së ZezëPiratët e Karaibeve: Mallkimi i Perlës së ZezëPiratët e Karaibeve: Mallkimi i Perlës së ZezëPiratët e Karaibeve: Mallkimi i Perlës së Zezë

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Vrapo (2013)

  Sot
  image
  VRAPO është një film aksion/melodramë i shpejtë, i cli ka në qendër një 17 vjeçar të zgjuar e të shkathët, të quajtur Daniel, i cili praktikon Sportin Parkor, dhe...
 • Robin Hud: Princ i Hajdutëve (1991)

  Sot
  image
  Kur Robin dhe bashkudhëtari i tij maor vijnë në Angli dhe takohen me tiraninë e Sherifit nga Notingemi, Robin vendos t’i kthehet jetës së renegatit.
 • Grabitësit magjikë 2 (2016)

  Sot
  image
  Katër Kalorësit, rishfaqen për të demaskuar një gjeni të teknologjisë, por detyrohen nga ai për të kryer vjedhjen më spektakolare të karrierës së tyre.
 • Ben-Hur (2016)

  Sot
  image
  Judë Ben-Hur, një princ i akuzuar padrejtësisht për tradhti nga vëllai i tij i birësuar, rikthehet në vendlindje pas shumë vitesh skllavërie për të kërkuar...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.