PËRMBLEDHJE

T. Haddish, W. Goldberg. Pasi lirohet nga burgu, Tania bashkohet me të motrën që e ka pasur gjithmonë shembull. Kur mëson se jeta e saj nuk është aq perfekte, as lidhja e saj me një burrë misterioz, ç'nuk do të katandisë për ta ndihmuar

REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.