Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Terr i pafund (2000)

  e shtunë
  image
  Mjeti i transportit hapesinor "Hunter-Gratzner", me 40 persona ne bord, rrezohet ne nje planet te shkrete kur anija goditet nga nje stuhi meteoresh. Te...
 • NDIHMËSI (2005)

  e shtunë
  image
  Në një ditë me fat, këshilltari i sjellshëm kompiuterik, Norman Nill zbulon se një bashkëpunëtor, Viktor Ventuar, një shitës i kapardisur bukurosh, ka aftësi...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.