SYNOPSIS

Drame; Richard Gere, Ben Vereen, Jena Malone; Një dramë mbi gjetjen e vetvetes pikërisht atëherë kur mendon se gjithçka ka kaluar dhe i ke humbur të gjitha. Të pastrehët, njerëzit që enden në mëshirë të fatit janë gjithmonë të pranishëm, pavarësisht se shpesh bëjmë sikur nuk i shohim.

RECOMMENDATIONS
 • VRAPO (2013)

  e mërkurë
  image
  VRAPO është një film aksion/melodramë i shpejtë, i cli ka në qendër një 17 vjeçar të zgjuar e të shkathët, të quajtur Daniel, i cili praktikon Sportin Parkor, dhe...
 • SKEJT DERI NË VDEKJE (2008)

  e mërkurë
  image
  Dy adoleshentë të apasionuar pas skateboard bëhen dëshmitarë të vrasjes së një shpërndarësi të njohur narkotikësh. Si të mos mjaftonte e gjitha kjo, krimi u krye...
 • Xhek Hanter dhe ylli i parajsës (2009)

  sot
  image
  Xhek Hanter merr informacione se “Yll Hyjnor”: ndoshta është në Turqi. Gjurmë më e mirë është Amen Antaki, shitësi i antikave, i biri i të cilit, Faud shkonte në...
 • GËNJESHTRAT DHE MASHTRIMET (2009)

  nesër
  image
  Një botues letrar nga Nju Jork u bë i pushtuar me autorin e një romani të dhunshëm. Së shpejti do t'i zbulojë seketet e së kaluarës së tij.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar përvojë më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacion rreth cookies mund të gjenden këtu: privacy policy.