PËRMBLEDHJE

Djali i prijësit të një fisi bie në humnerë gjatë një gjuetie bizonësh. Shokët e tij e konsiderojnë të vdekur. Gjatë rrugës së kthimit për në shtëpi, djali ndesh një ujkonjë dhe mes tyre krijohet një miqësi e fortë.

REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.