SYNOPSIS

Zachary David Cope, Kathryn Erbe: Tom Uizki është një punëtor i zakonshëm që jeton në Çikagoo me gruan dhe djalin e tij. Një natë në një festë që organizonte fqinji i tij, motra e gruas së tij, e hipnotizon, duke i lënë një sugjerim post hipnotik që ai të jetë më mendje hapur dhe tani Tomi ndjen kudo rreth shtëpisë së tij erën e vdekjes. Rezultati i hipnozës është shumë më ndryshe nga çpritej, aq sa Tomin nga çmenduria dhe paranoja do ta ndajë një fije e hollë. Problemi është se edhe i biri shikon dhe ndjen të njëjtat prani shpirtrash, por në veçanti të një vajze që është zhdukur vite më parë dhe për të cilën nuk dihet më asgjë.

Aktorët: Kevin Bacon
RECOMMENDATIONS
 • PACIFIK HEJS (1990)

  sot
  image
  Disa japi e blejnë një shtëpi të madhe në një rajon ekskluziv në San Francisko. E rindërtojnë shtëpinë dhe planifikojnë t’i japin me qira dy apartamente në katin...
 • RREZIK (2000)

  sot
  image
  Një avokat i bukur i ri shkon në Rusi në një udhëtim pune dhe aty takon gruan e bukur, misterioze dhe ekzotike ruse me emrin Sasha.
 • Xhek Hanter dhe kërkimi pas varrezës së ehnatonit (2008)

  nesër
  image
  Xhek Hanter takohet me Liz Xhonson, operative i NSA-së, e cila i shpjegon që obelisk me simbole ugarite, të cilin në Egjipt gjeti dr. Lena Halstrom, lidh faraonin...
 • SKAUTISTËT AVENTURIERË (2010)

  nesër
  image
  Një film mbi një grup djemsh dhe vajzash të quajtur “skautët aventurierë” të cilët kthehen nga një udhëtim kamping e zbulojnë që qyteti i tyre i vogël po mbahet...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar përvojë më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacion rreth cookies mund të gjenden këtu: privacy policy.