PËRMBLEDHJE

Komedi; Xheni ndodhet me pushime në një plazh në Karaibe ku takohet me idhullin e saj te rokenrollit. E magjepsur nga e ideja e të qenit vetëm me të, përpiqet të fshehë faktin që janë larguar aq shumë nga resorti. Për të fituar djaloshin e ëndrrave ajo është e gatshme që të bëjë gjithçka.

REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.