PËRMBLEDHJE

Togeri i fokave të marinës A. K. Voters dhe detashmenti i tij elitar duhen të zgjedhin midis udhrit dhe njerëzisë, kur takohen me një grup refugjatësh. Pas rënies së pushtetit demokratik në Nigeri, vendin e merr diktatori i pamëshirshëm ushtarak. Veterani besnik luftarak, Voters, dërgohet në një mision rutinor të shpëtimit të doktoreshës Lena Kendriksit nga organizata Mjekët pa kufi. Ajo kujdes për viktimat e luftës civile në mision katolik në një fshat të larguar. Por ajo refuzon të shkojë nëse fshatarët nuk marrin azil politik te kalimi i afërt kufitar. Nëse mbeten, do të bëhen viktima të armatës së madhe rebele.

Fotot

Lotët e diellitLotët e diellitLotët e diellitLotët e diellitLotët e diellitLotët e diellitLotët e diellitLotët e diellitLotët e diellitLotët e diellit

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.