poster

Fati i Dashurisë

While You Were Dating (2017)

Komedi, Romance | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Kanada
Regjia: David Winning

Vlerësimi: 5.9/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7/10
(4 Voto)

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Me Mamin apo Babin (2015)

  e diel
  image
  Florens dhe Vinsent Leroi janë të suksesshëm në punë, në martesë dhe si prindër. Por tashmë duan të jenë po aq të suksesshëm edhe në divorc. Por pasi të dy...
 • SHUBSH (2015)

  e diel
  image
  M.Whitman, R.Amell. Pasi zbulon se disa vajza i kanë vënë nofkën 'SHUBSH' (Shoqja Ultra Bullare Shëmtake), një adoleshente e ndihmuar dhe nga djali më popullor i...
 • Pallati 176 (1986)

  e diel
  image
  Teater, Shqiperi, 1986. Një komedi nga teatri i njohur shqiptar. Një komedi e njohur dhe e dashur për të gjithë, nën interpretimin e aktorëve më të njohur të...
 • Pica, Dashuri dhe Fantazi (1988)

  e diel
  image
  Tre vajza adoleshente, Kati me motrën e saj Deizin dhe shoqen e tyre Xhoxho punojnë në një piceri në qytetin mistik të Konektikatit. Përveç punës, ato ndajnë me...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.