SYNOPSIS

Një djalë indian pesëvjeçar humbet në rrugët e Kalkutës mijëra kilometra larg shtëpisë. Ai u mbijeton shumë sfidave përpara se të birësohet nga një çift në Australi. 25 vjet më vonë, ai niset të kërkojë familjen e tij të humbur. Bazuar mbi historinë e vërtetë të Sarusë në vitin 1986.

Aktorët: D.Patel, N.Kidman, R.Mara
RECOMMENDATIONS
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar përvojë më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacion rreth cookies mund të gjenden këtu: privacy policy.