Vlerësimi: 7.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.18/10
(44 Voto)

Fotot

Ka diçka tek MeriKa diçka tek MeriKa diçka tek MeriKa diçka tek MeriKa diçka tek MeriKa diçka tek MeriKa diçka tek MeriKa diçka tek MeriKa diçka tek MeriKa diçka tek MeriKa diçka tek MeriKa diçka tek MeriKa diçka tek Meri

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Një dhe e vetmja (1999)

  image
  Syz e cila punon në klinikën e bukurisë përpiqet të jetojë një jetë normale me burrin e saj italian, e vetmja gjë që i mungon është kuzhina e re, dhe gjithçka do...
 • Jingle Around the Clock (2018)

  image
  Elle's plans for Christmas reunion are thwarted by work. In order to get a career-altering promotion she's forced to team up with advertising campaign 'fixer'...
 • 40 vjecari i virgjër (2005)

  image
  Steve Carell, Catherine Keener. 40 vjeçari Andy Stitzer kishte bërë plot gjëra në jete. Kishte një punë të mirë; një apartament të lezetshëm; kishte shokë e miq....
 • Të dashuruar dhe në formë (2015)

  image
  Guy Pearce, Cobie Smulders. Historia e ndërlikuar mes dy instruktorëve të një palestre, do të ngatërrohet edhe më tej kur një klient i ri, i pasur dhe i...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.