SYNOPSIS

Pasi rrëmbehet që në lindje nga kriminelët, Chappie bëhet djali i adoptuar në një familje të çuditshme dhe të çrregullt. Ai ka dhunti nga natyra, dhe është një robot unik, një ogur i mirë për shoqërinë tonë.

Aktorët: Hugh Jackman
RECOMMENDATIONS
 • VJEDHËSI I GRABITUR (2006)

  sot
  image
  Vetëm një gjë e tmerron kumarxhiun e pasuksesshëm Fong (Jackie Chan), më shumë sesa trokitja e borxhdhënësve në derën e shtëpisë së tij.
 • Xhek Hanter dhe kërkimi pas varrezës së ehnatonit (2008)

  nesër
  image
  Xhek Hanter takohet me Liz Xhonson, operative i NSA-së, e cila i shpjegon që obelisk me simbole ugarite, të cilin në Egjipt gjeti dr. Lena Halstrom, lidh faraonin...
 • SKAUTISTËT AVENTURIERË (2010)

  nesër
  image
  Një film mbi një grup djemsh dhe vajzash të quajtur “skautët aventurierë” të cilët kthehen nga një udhëtim kamping e zbulojnë që qyteti i tyre i vogël po mbahet...
 • VRAPO (2013)

  nesër
  image
  VRAPO është një film aksion/melodramë i shpejtë, i cli ka në qendër një 17 vjeçar të zgjuar e të shkathët, të quajtur Daniel, i cili praktikon Sportin Parkor, dhe...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar përvojë më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacion rreth cookies mund të gjenden këtu: privacy policy.