PËRMBLEDHJE

I braktisur nga i dashuri i saj, Emili shkon me pushime me nënën e saj në Ekuador. Por, shumë shpejt pushimet do të shndërrohen në një katastrofë të vërtetë. Në fokus të filmit janë diferencat nëne-bijë, të cilat marrin nota humori.

REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.