PËRMBLEDHJE

Ngjarjet zhvillohen ne vitin 79 Pas Krishtit dhe filmi trajton historine epike te Milos, nje skllav dhe gladiator i pamposhtur i cili e gjen veten ne nje gare me kohen, ne perpjekje per te shpetuar vajzen qe dashuron, Kasian, te bijen e nje tregtari te pasur te Pompeit.

REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.