Vlerësimi: 6.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.91/10
(33 Voto)

Fotot

NBC UniversalNBC UniversalNBC UniversalMamma MiaMamma MiaMamma MiaMamma MiaMamma MiaMamma MiaMamma MiaMamma MiaMamma MiaMamma MiaNBC UniversalNBC UniversalNBC UniversalNBC Universal

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Lumturia si dhuratë (2014)

  e shtunë
  image
  Drame; Anna Kendrick, Melanie Lynskey, Mark Webber; Pas ndarjes Xheni shpërngulet që të jetojë me shkrimtaren, Kellin, të shoqin e saj, producentin e filmave,...
 • Kur Gruaja Shkon Me Pushime (1955)

  e shtunë
  image
  Gjatë verës në Manhatan, Riçard Sherman dërgon të shoqen dhe të birin me pushime në fshat. Shermani bën një jetë rutinë me familjen e tij dhe ëndërron të ketë...
 • Shtetasi Duejn (2006)

  e shtunë
  image
  Dvejn Balfor është version adoleshent i Don Kihotit, djalë i lindur në familjen e njerëzve shumë të pasuksseshme. Ajo që fillon si rivalitet i thjesht,...
 • I padurueshmi (1980)

  Sot
  image
  Midis inateve dhe shqetësimeve, grindavecja e Shekspirit ndryshon seks dhe bëhet Grindaveci. Ai është një burrë i pamartuar, pronar toke, i bukur, i pashëm,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.