poster

X-Men: Qëndresa e Fundit

X-Men: The Last Stand (2006)

Sci-Fi, Fantazi | Kanada, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Mbretëria e Bashkuar
Regjia: Brett Ratner

Vlerësimi: 6.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.73/10
(30 Voto)

Fotot

X-Men: Qëndresa e FunditX-Men: Qëndresa e FunditX-Men: Qëndresa e FunditX-Men: Qëndresa e FunditX-Men: Qëndresa e FunditX-Men: Qëndresa e FunditX-Men: Qëndresa e FunditX-Men: Qëndresa e Fundit

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.