PËRMBLEDHJE

Muzikal; Tejlor dashurohet me Rafin gjatë disa pushimeve në Pulja, Itali. Por ajo largohet në Londër për të mbaruar universitetin. Tre vjet më vonë, pasi diplomohet, ajo kthehet në Pulja për pushime me të motrën, Medin, që ndodhet atje tashmë. Medi i jep lajmin që do të martohet. Por na del që i fejuari i saj është Rafi, djali me të cilin u dashurua Tejlor para tre vitesh.

REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.