PËRMBLEDHJE

Për funeralin e kryeministrit londinez, Majk Beningu zbulon se është bërë një komplot për të vrarë të gjithë udhëheqësit e botës, të cilët do të jenë të pranishëm.

REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.