PËRMBLEDHJE

Lisimaku vazhdimisht caktohet të zëvëndësojë gratë e ndërmarrjes gjatë lejes së tyre të lindjes. Rritja e Lisimakut në karakter arrihet përmes situatave të papritura ku komikja ndërthuret me dramatiken.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • 500 ditë së bashku (2009)

  e martë
  image
  Xhozef Grodon Levit dhe Zoe Deshanel janë dy aktorët protagonistë në komedinë romantike me regji të Mark Ueb. Filmi flet për një burrë, i cili bie kokë e këmbë në...
 • Sing Sing (1983)

  Sot
  image
  Dy filma në një: Një mekanik mendon se është djali i mbretëreshës së Anglisë, në të dytin, një polic ngarkohet me detyrën që të ruajë një vajzë që kërcënohet me...
 • McLintock! (1963)

  Sot
  image
  George Washington McLintock, "GW" to friends and foes alike, is a cattle baron and the richest man in the territory. He anxiously awaits the return of his...
 • Secrets & Lies (1996)

  Sot
  image
  Cynthia lives in London with her sullen street-sweeper daughter. Her brother has been successful with his photographer's business and now lives nearby in a more...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.