SYNOPSIS

Gjatë Luftës së Ftohtë një avokat amerikan rekrutohet për të mbrojtur në gjyq një sovjetik të arrestuar për spiunazh. Më pas, me ndihmën e CIA-s ai arrin të bëjë marrëveshje për këmbimin e tij me një pilot spiun amerikan dhe një student të pafajshëm.

RECOMMENDATIONS
 • PACIFIK HEJS (1990)

  sot
  image
  Disa japi e blejnë një shtëpi të madhe në një rajon ekskluziv në San Francisko. E rindërtojnë shtëpinë dhe planifikojnë t’i japin me qira dy apartamente në katin...
 • RREZIK (2000)

  sot
  image
  Një avokat i bukur i ri shkon në Rusi në një udhëtim pune dhe aty takon gruan e bukur, misterioze dhe ekzotike ruse me emrin Sasha.
 • KAMERA E FSHEHUR (2007)

  e shtunë
  image
  Kur një gazetar fitues i çmimit Pulicer vritet në një vrasje masive në një dhomë hoteli të Barcelonës, gazetari rebel Dan Kovaksi, vëllai i gazetarit të vdekur,...
 • Manon Lescaut (2013)

  2.3.20
  image
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar përvojë më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacion rreth cookies mund të gjenden këtu: privacy policy.