SYNOPSIS

Në një botë të ndarë në grupe të kategorizuara sipas virtyteve, Trisi mëson që është një divergjente dhe se nuk përshtatet në asnjë grup. Kur ajo zbulon se ekziston një plan për ti shkatërruar divergjentët, Trisi dhe Katra misterioz duhet të zbulojnë se çfarë i bën divergjentët të rrezikshëm, por është tepër vonë.

RECOMMENDATIONS
 • VJEDHËSI I GRABITUR (2006)

  sot
  image
  Vetëm një gjë e tmerron kumarxhiun e pasuksesshëm Fong (Jackie Chan), më shumë sesa trokitja e borxhdhënësve në derën e shtëpisë së tij.
 • Xhek Hanter dhe kërkimi pas varrezës së ehnatonit (2008)

  nesër
  image
  Xhek Hanter takohet me Liz Xhonson, operative i NSA-së, e cila i shpjegon që obelisk me simbole ugarite, të cilin në Egjipt gjeti dr. Lena Halstrom, lidh faraonin...
 • SKAUTISTËT AVENTURIERË (2010)

  nesër
  image
  Një film mbi një grup djemsh dhe vajzash të quajtur “skautët aventurierë” të cilët kthehen nga një udhëtim kamping e zbulojnë që qyteti i tyre i vogël po mbahet...
 • VRAPO (2013)

  nesër
  image
  VRAPO është një film aksion/melodramë i shpejtë, i cli ka në qendër një 17 vjeçar të zgjuar e të shkathët, të quajtur Daniel, i cili praktikon Sportin Parkor, dhe...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar përvojë më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacion rreth cookies mund të gjenden këtu: privacy policy.